Meghívó - GYEK - beruházás - átadás -Gyermek sürgősségi, baleseti ellátás fejlesztése

-
B.-A.-Z. Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház - Miskolc, Szentpéteri kapu 72-76.

A GYEK alapterülete mintegy 20 000 m², ebből a projekt részeként a kivitelezéssel (átalakítás, felújítás és bővítés) érintett terület összesen 2 553,82 m²:
- a Gyermek Sürgősségi és Baleseti Osztály teljes körűen megújult, kibővült; - a Gyermeksebészeti, Traumatológiai és Égési Osztály fekvőbeteg részlege teljes körűen megújult, illetve a műtő részleg komplex rekonstrukciója, felújítása és bővítése is megtörtént;
- emellett összekötő folyosó készült a GYEK és a mentőhelikopter leszállópálya, valamint a központi radiológiai ellátásnak helyt adó Központi Betegellátó épület között.