Tisztelt Lakosság!
Kedves Betegeink!
Kedves Munkatársaim!
Tájékoztatom Önöket, hogy július 1-je – Semmelweis Nap – munkaszüneti nap az egészségügyben, ezért ezen a napon hétvégi ügyeleti rend szerint működik a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és annak valamennyi telephelye.
A járóbeteg szakrendelések és az előjegyzések ezen a napon szünetelnek. Megértésüket és türelmüket köszönjük!
A Magyar Egészségügy Napja - SEMMELWEIS-NAP. 1992 óta minden évben július 1-jén ünnepnap Magyarországon. Ebből az alkalomból szeretném megköszönni a vármegye lakosságának együttműködését az egészségügyi személyzettel, és hálámat fejezem ki valamennyi munkatársamnak az elmúlt évben végzett elhivatott szakmai munkáért.
Dr. Kostyál László Csaba
mb. főigazgató