​​​​​​​Post-COVID ellátás felnőtt szakrendelés

Post-COVID ellátás felnőtt szakrendelés pdf letöltése

POST-COVID AMBULANCIA, VAGY POST-COVID TÜNETEKKEL JELENTKEZŐ BETEGEKET ELLÁTÓ JÁRÓBETEG-SZAKRENDELÉS

• Vármegyei irányító intézmény / szakmai irányító intézmény neve: OKFŐ Regionális Igazgatóság
  • Intézmény neve: B.-A.-Z. Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
  • Szakrendelés megnevezése (ha nem egyetlen szakrendelésről van szó, akkor szakmánként felsorolva):

• Post-COVID Szakrendelés
    • Szakrendelés címe: Semmelweis Tagkórház Tüdőgyógyászati épület Fsz. 10-es ajtó.
    • Rendelés ideje: Péntek 09:00-10:00
    • Időpont egyeztetés: Kedd 08:00-09:00
    • Szakrendelés telefonszáma / időpontfoglalás telefonszáma: +36 30/123 7006
    • Szakrendelés e-mail címe / időpontfoglalás e-mail címe: Kidolgozás alatt
    • Azon honlap elérhetősége, amelyen a post-COVID tünetekkel rendelkező betegek tájékozódhatnak az ellátásuk lehetőségeiről: www.bazmkorhaz.hu

• Megjegyzés: a Post-COVID szakrendelésekre 2021.05.05-től indult az előjegyzés. A +36 30/123-7006-os telefonszámon jegyezhetik elő a betegeiket háziorvosok, sportorvosok, valamint szakorvosok. Olyan betegek előjegyzését várjuk, akik:
    • 1. Anamnesisében COVID-19 megbetegedés szerepel, ennek kapcsán a betegségkezdet, első pozitív COVID-19 teszt időpontja, valamint a felszabadítás, kórházban kezelt betegek esetén az elbocsátás dátuma legyen ismert.
    • 2. A felszabadítás/kórházi elbocsátás után legalább 4 hét eltelt.
    • 3. Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei lakosok.
    • 4. A betegreferálás során érdeklődni fogunk, hogy igényelt-e a beteg kórházi, esetleg intenzív osztályos kezelést a betegsége alatt.
      • Időpontegyeztetés: kedden 10:00 - 11:00 óra között a +36 06 30/123 7006-os telefonszámon.
      • Rendelési idő:
        • Előzetes előjegyzésnek megfelelően történik, a vizsgálatra jellemzően péntek 09:00-11:00-ig az előjegyzett időpontban kerül sor. Az esetleges, ettől eltérő időpontról az előjegyzés során tájékoztatást adunk.
      • Kérjük betegeinket, hogy a torlódás elkerülése érdekében a megadott időpontra, pontosan érkezzenek!