Széchenyi2020 kohéziós alap logó

KEHOP-5.2.10-16-2016-00081

A Kedvezményezett neve: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház

A projekt címe: Orvos- és nővérszállók épületenergetikai felújítása a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórházban

Szerződött támogatási összeg: 207 597 391 Ft

A támogatás mértéke: 100 %

A projekt befejezési dátuma: 2017.12.31.

A projekt keretében a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház öt darab, jelenleg orvos- és nővérszállóként üzemelő épületének teljes körű energetikai felújítása, korszerűsítése valósult meg. Valamennyi épület esetében külső homlokzati hőszigetelésre, korszerű műanyag homlokzati nyílászárók beépítésére és a tetők hőszigetelésére került sor.

A projekt eredményeként a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház várható éves energiafogyasztás csökkenése 995 658 kWh, mely következtében az üvegházhatást okozó gázok éves csökkenése 202 tonnára tehető. A beruházás következtében a várható éves energiaköltség megtakarítás 13,6 millió forint.

A projekt Európai Uniós támogatásból valósult meg.

Mellékletek:

Kommunikációs terv_BAZMK_KEHOP5210_170821.pdf

kivitelezõ kiválasztására irányuló közbeszerzés összegezése (Összegezés KEHOP.pdf)

szerzõdés 1 épület (szerzõdés kivitelezésre_1épület.pdf)

szerzõdés kivitelezésre 2 épület (szerzõdés kivitelezésre_2épület.pdf)

szerzõdés kivitelezésre 3 épület (szerzõdés kivitelezésre 3épület.pdf)

szerzõdés kivitelezésre 4 épület (szerzõdés kivitelezésre 4épület.pdf)

szerzõdés kivitelezésre 5 épület (szerzõdés kivitelezésre 5épület.pdf)

Képek:

1ép2.jpg