Tisztelt Állampolgárok! Kedves Betegeink!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Semmelweis Tagkórház járványügyi készültség körében ellátott feladatai mellett a belgyógyászati épülettömb üzembe helyezése megtörtént.

A III., IV., V. sz. belgyógyászati osztályok a visszaköltözést befejezték.

Az osztályok fekvőbeteg ellátása, valamint az osztályokhoz kapcsolódó járóbeteg ellátás 2020. július 6. hétfő reggel 6 órától megkezdődik.

A járóbeteg rendelések rendjét hétfőn táblázatos formában ismertetjük/mellékeljük.

Tájékoztatom Önöket arról, hogy a Bőrgyógyászati, a Pszichiátriai, Pulmonológiai, és Légzőszervi rehabilitációs osztályok költözése folyamatban van. Az osztályok működésének rendjéről folyamatosan tájékoztatjuk Önöket.

Az intézmény dolgozói nevében szeretném megköszönni a hozzánk érkezett Semmelweis napi jókívánságokat, valamint együttműködésüket a járványügyi intézkedések betartását illetően.

Miskolc, 2020. július 3.

Tisztelettel: