Küldetés Nyilatkozat

Az intézet Ápolási Szolgálata arra törekszik, hogy a betegeink a legmagasabb szintű gyógyításban, ápolásban részesüljenek.

Célunk, hogy ápolt betegeink érezzék, értük vagyunk.

Munkánk alapja a kapott bizalomnak való maradéktalan megfelelés. Törődéssel a gondoskodás és segítségnyújtás eltökélt szándékával végezzük mindennapi munkánkat.

Betegeink ellátása, ápolása során tiszteletben tartjuk az emberi méltóságot, a személyiségi jogokat, és előtérbe helyezzük a korrekt szakápolói tájékoztatást.

Filozófiánk a hivatástudat, a beteg iránti empátiakészség és az emberi életminőség szolgálata.

Mindannyian arra törekszünk,hogy meg tudjunk felelni a nap, mint nap változó szakmai kihívásoknak és betegeink elvárásainak.
Ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat és részt veszünk tudományos rendezvényeken.

Hitvallásunk segíteni a beteg, szenvedő embereken, gyermekeken.

Aktívan hozzájárulunk az egészség javításához a betegségből való minél gyorsabb és eredményesebb felépüléshez.

Mottónk:

Gyógyítani szakszerűen és korszerűen,