Tisztelt Állampolgárok! Kedves Betegeink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Semmelweis Tagkórházban található intenzív osztály bővítése jó ütemben halad,  a 40 ágyról 60 ágyra történő fejlesztést november 7-e és 15-e között, lépcsőzetesen hajtjuk végre.

A járványügyi ellátás céljából elkülönített 850 ágy kihasználtsága jelentősen csökkent, így immáron 24 órája mind a Semmelweis Tagkórház, mind a Szent Ferenc Tagkórház fogad betegeket. A betegek ellátásához szükséges személyi feltételek és az infrastruktúra biztosított.

A munkánkat továbbra is a régióban járványügyi ellátásra kijelölt kórházakkal összehangoltan végezzük.

Dolgozóink nevében szeretnénk megköszöni együttműködésüket. Törekszünk arra, hogy az ellátással kapcsolatos információkat folyamatosan megosszuk Önökkel, ezért kérjük, hogy hiteles forrásból tájékozódjanak, és a kórház holnapját kövessék nyomon.

Tisztelettel:

Dr. Révész János