Tisztelt Állampolgárok! Kedves Betegeink!

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház Semmelweis Tagkórháza első vonalbeli járványügyi ellátó hely.

A koronavírus esetszám emelkedéséből adódóan szükségessé vált a belgyógyászati ellátás átszervezése annak érdekében, hogy a belgyógyászat épületben található ágykapacitásokat is a koronavírus fertőzés gyanús, illetve igazoltan fertőzött betegek ellátása érdekében igénybe tudjuk venni. (Intézményünk 2020. október 22-én tájékoztatta a lakosságot az átszervezésről.)

A belgyógyászati betegek ellátásáról részletes tájékoztatást kaphatnak a mellékelt táblázat segítségével.

Kórházunk dolgozói nevében ezúton szeretnénk köszönetet mondani együttműködésükért és a járványhelyzetben tanúsított felelős magatartásukért!

Miskolc, 2020. október 27.

Title of the document