Tisztelt Állampolgárok! Kedves Betegeink!

Tájékoztatom Önöket arról, hogy kórházunk Csabai kapu 9-11. szám alatt található telephelyén a Bőrgyógyászati Osztály költözése befejeződött, az osztály teljes kapacitással várja mind a járó-, mind a fekvőbetegeket.

2020 július 15-én lezárja a költözési folyamatot a Pszichoterápiás Rehabilitációs Osztály is, amely működését szintén a korábbi kapacitásoknak megfelelően július 16-án, csütörtökön kezdi meg.

A fent említett két osztály munkába állásával a telephelyen kialakult az a működési struktúra, amely a járványügyi készültség időtartama alatt üzemel.

Az intézmény valamennyi dolgozója nevében szeretném megköszönni segítő együttműködésüket és türelmüket a kórházműködés lépcsőzetes újraindításának időtartama alatt.

Kérem Önöket, hogy ellátásuk során a jelenleg is hatályos járványügyi intézkedésekre fordítsanak fokozott figyelmet.

Miskolc, 2020. július 14.

Tisztelettel:

Dr. Révész János